Zjazd Absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki w 2014 roku | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-08-13

Zjazd Absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki w 2014 roku

Zdjęcie grupowe absolwentów WEiA
W dniu 24 maja 2014 roku odbył się kolejny Zjazd Absolwentów Wydziału Elektrycznego / Wydziału Elektrotechniki i Automatyki, połączony z Jubileuszem 110‑lecia Politechniki Gdańskiej. W zjeździe uczestniczyło prawie czterystu absolwentów naszego Wydziału.

Uczestnicy zjazdu spotkali się z Rektorem Politechniki Gdańskiej oraz z władzami i pracownikami macierzystego Wydziału. Niezliczonych okazji do wspomnień i porównań z przeszłością dostarczyło zarówno zwiedzanie budynków, audytoriów i laboratoriów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki, jak i przede wszystkim spotkanie z koleżankami i kolegami ze studiów.

W ramach zjazdu powołano grupę założycielską Wydziałowego Koła Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej.

Jak zwykle, okolicznościowe spotkanie absolwentów zostało uwiecznione na wspólnym pamiątkowym zdjęciu uczestników zjazdu przed budynkiem głównym Wydziału Elektrotechniki i Automatyki (Gmach im. prof. Kazimierza Kopeckiego).