Zjazd Absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki w 2010 roku | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-08-13

Zjazd Absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki w 2010 roku

Zdjęcie grupowe absolwentów WEiA
W dniu 29 maja 2010 roku, z okazji 65-lecia Politechniki Gdańskiej odbył się ponowny Zjazd Absolwentów Wydziału Elektrycznego / Wydziału Elektrotechniki i Automatyki. W zjeździe uczestniczyło blisko czterystu byłych studentów naszego Wydziału.

Uczestnicy zjazdu mieli okazję spotkać się z Władzami Wydziału i jego Profesorami, zwiedzić audytoria i laboratoria, a w szczególności spotkać się z koleżankami i kolegami ze studiów. Dziekan Wydziału prof. dr hab. inż. Kazimierz Jakubiuk skierował do uczestników zjazdu okolicznościowe wystąpienie.

Spotkanie absolwentów zostało uwiecznione na wspólnym pamiątkowym zdjęciu uczestników zjazdu przed budynkiem głównym Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.