XV Międzynarodowa Konferencja Naukowo - Techniczna Diagnostyka Procesów i Systemów - DPS'2022 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-11-17

XV Międzynarodowa Konferencja Naukowo - Techniczna Diagnostyka Procesów i Systemów - DPS'2022

logo konferencji
Zapraszamy do udziału w XV Międzynarodowej Konferencji Naukowo - Technicznej Diagnostyka Procesów i Systemów - DPS'2022. Konferencja organizowana jest co dwa lata od 1996 roku przez Politechnikę Warszawską, Uniwersytet Zielonogórski i Politechnikę Gdańską. W tym roku honorowy patronat nad konferencją objął JM Rektor Politechniki Gdańskiej. Konferencja DPS'2022 odbędzie się w Chmielnie (koło Kartuz) w dniach 5-7 września 2022 roku w formie hybrydowej, tj. z możliwością zdalnego uczestnictwa i uzyskania punktowanych publikacji.

Konferencja poświęcona jest rozwiązywaniu różnorodnych problemów naukowych i technicznych diagnostyki procesów i systemów w oparciu o metody matematyczne i inżynierskie. Obejmuje wiele ugruntowanych już tematów, jak również nowe kierunki rozwoju w dziedzinie sterowania i inżynierii systemów, robotyki, systemów transportowych i mobilnych, przemysłu samochodowego i lotniczego, a także matematyki stosowanej i statystyki, wspomagania podejmowania decyzji, przetwarzania sygnałów, modelowania i sztucznej inteligencji.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej konferencji, na której znajdują się wszelkie szczegóły i instrukcje oraz platforma rejestracyjna DPS'2022.
 

36 wyświetleń