Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Mikołaja Nowaka | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-05

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Mikołaja Nowaka

grafika okładkowa
Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej zawiadamia o publicznej dyskusji nad rozprawą doktorską pt. „Dwustopniowy bezpiecznik z komutacją iskiernikową, jako element układu formowania impulsów wielkiej mocy”, której autorem jest mgr inż. Mikołaj Nowak.

Dyskusja odbędzie się w dniu 26.10.2021 r. o godzinie 12:00 w trybie hybrydowym.

Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie proszone są o zgłaszanie tego faktu pod adresem marek.olesz@pg.edu.pl do 25.10.2021 r.

Promotor:

dr hab. inż. Mirosław Wołoszyn, profesor uczelni - Politechnika Gdańska

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Piotr Borkowski - Politechnika Łódzka

prof. dr hab. inż. Stanisław Wincenciak - Politechnika Warszawska

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Politechniki Gdańskiej oraz w wersji elektronicznej poniżej.

Rozprawa doktorska (pdf, 8.01MB)

Recenzja - S. Wincenciak (pdf, 286.81kB)

Recenzja - P. Borkowski (pdf, 694.71kB)