Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Filipa Wilczyńskiego | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-05

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Filipa Wilczyńskiego

grafika okładkowa
Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej zawiadamia o publicznej dyskusji nad rozprawą doktorską pt. „Bezczujnikowe sterowanie pięciofazową maszyną indukcyjną klatkową zasilaną z falownika prądu”, której autorem jest mgr inż. Filip Wilczyński.

Dyskusja odbędzie się w dniu 27.10.2021 r. o godzinie 10:00 w trybie hybrydowym.

Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie proszone są o zgłaszanie tego faktu pod adresem jaroslaw.guzinski@pg.edu.pl do 26.10.2021 r.

Promotor:

dr hab. inż. Marcin Morawiec, profesor uczelni - Politechnika Gdańska

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Andrzej Łoziński - Politechnika Lwowska

dr hab. inż. Konrad Urbański -Politechnika Poznańska

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Politechniki Gdańskiej oraz w wersji elektronicznej poniżej.

Rozprawa doktorska (pdf, 8.55MB)

Recenzja A. Łoziński (pdf, 776.98kB)

Recenzja K. Urbański (pdf, 437.29kB)