Stypendia Fundacji ENERGA dla doktorantów i studentów WEiA 2021 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-04

Stypendia Fundacji ENERGA dla doktorantów i studentów WEiA 2021

W dniu 22 listopada 2021 r. Fundacja ENERGA ogłosiła laureatów IV edycji programu stypendialnego dla doktorantów i studentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Stypendystami Fundacji zostali: doktorant mgr. inż. Jacek Szkopek oraz studenci studiów II stopnia na kierunku elektrotechnika: inż. Mateusz Breza i inż. Filip Grabowski.

Po zapoznaniu się z wnioskami oraz przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych z pięcioma kandydatami, którzy spełniali kryteria formalne, stypendystów wyłoniła komisja konkursowa w składzie:

• Małgorzata Kit-Krawczyk, Prezes Zarządu Fundacji Energa,
  • Natalia Kurcewicz, Pełnomocnik ds. Biura Fundacji Energa,
  • dr hab. inż. Robert Małkowski, prof. uczelni,
  • dr hab. inż. Dariusz Karkosiński, prof. uczelni.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!