IV edycja konkursu o stypendia Fundacji ENERGA dla studentów i doktorantów | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-25

IV edycja konkursu o stypendia Fundacji ENERGA dla studentów i doktorantów

Logo Fundacji ENERGA
Politechnika Gdańska oraz Fundacja ENERGA ogłaszają konkurs o stypendia dla studentów i doktorantów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej, które zostaną przyznane w roku akademickim 2021/2022.

Celem programu stypendialnego jest propagowanie prowadzenia innowacyjnych prac badawczo-rozwojowych, w szczególności w ramach współpracy z Centrum Badawczo-Rozwojowym im. M. Faradaya i/lub z Laboratorium LINTE^2. Fundatorem stypendiów jest Fundacja ENERGA.

O fundusze mogą się ubiegać:

• studenci studiów stacjonarnych drugiego stopnia – o dwa stypendia, każde w wysokości 1500 złotych miesięcznie,
  • studenci studiów trzeciego stopnia (doktoranckich) – o jedno stypendium w wysokości 3500 złotych miesięcznie.

Stypendia będą wypłacane poprzez Własny Fundusz Stypendialny Politechniki Gdańskiej, przez okres 9 miesięcy kalendarzowych roku akademickiego 2021/2022, poczynając od października 2021 r.

Harmonogram konkursu

02.11, godz. 9.00: zakończenie przyjmowania wniosków

do 03.11.2021: Zawiadomienie wyłonionych kandydatów o terminach indywidualnych rozmów z Komisją Konkursową,

do 15.11.2021: Przeprowadzenie indywidualnych rozmów wyłonionych kandydatów z Komisją Konkursową,

do 22.11.2021: Ogłoszenie decyzji o przyznaniu stypendiów, zakończenie konkursu.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: katarzyna.grzybkowska@pg.edu.pl

Do pobrania: