Gdańskie Dni Elektryki 2021 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-24

Gdańskie Dni Elektryki 2021

Grafika GDE
Studenckie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SK SEP PG), działające na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej, ma zaszczyt współorganizować, razem z SEP Oddział Gdańsk, Konferencję Gdańskie Dni Elektryki 2021 - największe na Pomorzu wydarzenie elektroenergetyczne!

GDE odbędą się 26 października w Gmachu Głównym PG i 27 października w Olivia Business Centre.

Pierwszy dzień jest dniem wolnym, w trakcie którego odbędą się naukowo – techniczne wykłady i przede wszystkim targi branżowe, na których wystawi się około 20 firm. Rozpoczęcie odbędzie się w gmachu głównym PG, 26 października (wtorek), od godz. 10:00.

Targi branżowe to dobra okazja, żeby zrobić rozeznanie, gdzie w przyszłości warto wysłać CV, zapoznać się z ofertą firm i porozmawiać z ludźmi z branży. Wykłady naukowo techniczne będą poruszały m.in. tematykę OZE oraz wysokich napięć.

Streaming online z wydarzenia na stronie GDE.