Rejestracja na semestr zimowy 2021/2022 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-09-23

Rejestracja na semestr zimowy 2021/2022

Flaga PG

Warunki rejestracji studentów na kolejny semestr określone są w  Regulaminie studiów na Politechnice Gdańskiej.

Studenci posiadający jakikolwiek dług punktowy zobowiązani są do złożenia w Dziekanacie wniosku o rejestrację na kolejny semestr (druk dostępny w MojaPG) w terminie do dnia 1 października  2021 r.

Studenci, cofnięci na powtarzanie semestru, którzy chcą studiować wg indywidualnego planu studiów (realizacja wybranych przedmiotów z wyższego semestru tzw. awans) powinni złożyć w Dziekanacie stosowne podanie razem z wnioskiem o rejestrację.

Wzór podania o awans dostępny jest na stronie dziekanatu Wydziału

Wnioski o rejestracje należy wrzucać do skrzynki na drzwiach pokoju 46.

W przypadku braku możliwości dostarczenia oryginału wniosku, dopuszczalne jest wysłanie podpisanego i wypełnionego skanu wniosku drogą mailową do osoby odpowiedzialnej w dziekanacie za dany kierunek studiów.