Umowa o współpracy z STEGO Polska Sp. z o. o. | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-10-17

Umowa o współpracy z STEGO Polska Sp. z o. o.

STEGO
W dniu 25.09.2024 r. Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej miał zaszczyt gościć przedstawicieli Firmy STEGO Polska Sp. z o. o. Podsumowaniem rozmów było podpisanie porozumienia o współpracy.

Wydział reprezentował Dziekan dr hab. inż. Mirosław Wołoszyn, prof. uczelni, firmę STEGO Polska Sp. z o. o. Pan Piotr Żurek, Członek Zarządu. Umowa zakłada współpracę naukowo-badawczą, w szczególności polegającą na prowadzeniu badań naukowych dotyczących  klimatyzacji rozdzielnic oraz produktów IO Link, realizacji wniosków grantowych w zakresie możliwości badawczych, realizacji szkoleń z zakresu klimatyzacji rozdzielnic oraz produktów IO Link, a także wykorzystywanie potencjału uczelni we wspólnych pracach badawczo-rozwojowych.

1 wyświetlenie