Absolwenci Wydziału laureatami tegorocznej edycji konkursu SEP o/Gdańsk | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-10-09

Absolwenci Wydziału laureatami tegorocznej edycji konkursu SEP o/Gdańsk

konkurs sep
Na zdj. od lewej: dr hab. inż. Mirosław Wołoszyn, prof. uczelni, Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Automatyki, dr hab. inż. Robert Piotrowski, prof. uczelni, inż. Łukasz Krysztofik, inż. Łukasz Kalbarczyk, dr inż. Stanisław Wojtas, Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich o/Gdańsk, fot. Piotr Koryncki
Absolwenci Wydziału Elektrotechniki i Automatyki laureatami tegorocznej edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską zorganizowanego przez SEP oddział Gdańsk.
I miejsce zdobyli inż. Łukasz Kalbarczyk i inż. Łukasz Krysztofik, za pracę dyplomową inżynierską „Rękawica do zdalnego sterowania”. Praca dyplomowa została zrealizowana w Katedrze Inteligentnych Systemów Sterowania i Wspomagania Decyzji pod opieką dr. hab. inż. Roberta Piotrowskiego, profesora uczelni.
Wręczenie nagrody miało miejsce podczas Dnia Beanusa - Inauguracji Roku Akademickiego 2024/2025 na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki, która odbyła się dnia 8 października 2024 r.

Konkurs jest organizowany przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, oddział w Gdańsku. Szczegóły konkursu na stronie: https://sep.gda.pl/konkursy/

Gratulujemy!