Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr. inż. Pawła Derkacza | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-09-18

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr. inż. Pawła Derkacza

Obrona
Rada Dyscypliny Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie Kosmiczne Politechniki Gdańskiej zawiadamia o publicznej dyskusji nad rozprawą doktorską pt. “ EMC-Optimized converter using Power GaN devices”, której autorem jest mgr inż. Paweł Derkacz.

Dyskusja odbędzie się w dniu 26.09.2024 r. o godzinie 14:00 w trybie hybrydowym. Miejscem obrony będzie sala 140 NE - Sala Rady Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Osoby zainteresowane udziałem w publicznej dyskusji proszone są o zgłaszanie tego faktu w terminie od 18.09.2024 do 25.09.2024 pod adresem lukasz.sienkiewcz@pg.edu.pl.

Promotorzy:

• prof. dr hab. inż. Piotr Chrzan (Politechnika Gdańska)
  • prof. dr hab. inż. Jean-Luc Schanen UGA - Grenoble Institute of Technology and Management

Recenzenci:

• prof. dr hab. inż. Jacek Rąbkowski (Politechnika Warszawska)
  • prof. dr hab. inż. Robert Smoleński (Uniwersytet Zielonogórski)
  • prof. dr hab. Nicolas Rouger (Laboratoire plasma et conversion d’énergie ENSEEIHT)

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się pod adresem https://pg.edu.pl/bip/nauka/postepowania-dr oraz w Czytelni Biblioteki Politechniki Gdańskiej.