Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr. inż. Dmytro Kondratenko | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-09-26

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr. inż. Dmytro Kondratenko

Obrona
Rada Dyscypliny Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie Kosmiczne Politechniki Gdańskiej zawiadamia o publicznej dyskusji nad rozprawą doktorską pt. “The pulse width modulation strategy for a five-phase three-level NPC voltage source inverter with DC-link voltage balancing ability”, której autorem jest mgr inż. Dmytro Kondratenko.

Dyskusja odbędzie się w dniu 15.10.2024 r. o godzinie 10:00 w trybie hybrydowym. Miejscem obrony będzie sala E28 - Sala Rady Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Osoby zainteresowane udziałem w publicznej dyskusji proszone są o zgłaszanie tego faktu w terminie od 7.10.2024 r. do 14.10.2024 do 25.09.2024 r. pod adresem pawel.kroplewski@pg.edu.pl.

Promotor:

• dr hab. inż. Arkadiusz Lewicki, prof. PG

Recenzenci:

• prof. dr hab. Haitham Abu-Rub, Texas A&M University at Qatar
  • dr hab. inż. Arkadiusz Kaszewski, prof. PW (Politechnika Warszawska)
  • prof. dr hab. inż. Robert Stala (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się pod adresem https://pg.edu.pl/bip/nauka/postepowania/20830-dmytro-kondratenko oraz w Czytelni Biblioteki Politechniki Gdańskiej.

1 wyświetlenie