Konferencja studencka „Release the Energy” | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-08-21

Konferencja studencka „Release the Energy”

Konferencja
W dniu 22.10.2024 r. na Dziedzińcu Fahrenheita w Gmachu Głównym PG odbędzie się konferencja „Release the Energy”.

Jak daleko sięgają granice ludzkiej innowacyjności, jeśli chodzi o zrównoważoną przyszłość?

Konferencja „Release the Energy” to miejsce, gdzie spróbujemy przekroczyć te granice i odkryć jak kształtować świat, w którym chcemy żyć. To okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów. Nie zabraknie również sesji posterowych, na których młodzi naukowcy będą mogli zaprezentować swoje badania i projekty.

Unia Studentów Fahrenheita zaprasza do zgłaszania referatów i posterów oraz rejestracji do udziału w wydarzeniu!

Podczas konferencji poruszymy kluczowe zagadnienia związane z energią w każdej postaci m.in.:

• Odnawialne źródła energii
  • Energia jądrowa
  • Efektywność energetyczna
  • Paliwa syntetyczne
  • Magazynowanie energii
  • Polityka energetyczna i jej wpływ na środowisko

Formularz zgłoszeniowy i rejestracja są dostępne pod linkiem: https://faru.edu.pl/pl/release-energy

Współorganizatorzy: Uczelniany Samorząd Studentów GUMed, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej, Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego, Uczelnie Fahrenheita