Dyplomant WEiA nagrodzony w konkursie firmy TRUMPF Huettinger | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-09

Dyplomant WEiA nagrodzony w konkursie firmy TRUMPF Huettinger

Konkurs Trumpf Huettinger
fot. TRUMPF Huettinger
Dyplomant WEiA Michał Kolankowski zdobył III miejsce w kategorii prac magisterskich w konkursie firmy TRUMPF Huettinger na najlepsze prace dyplomowe inżynierskie, magisterskie oraz doktorskie.
Temat pracy magisterskiej: "Wykorzystanie optymalizacji wielocelowej w biologicznej wsadowej oczyszczalni ścieków".
Promotorem pracy był dr. hab. inż. Robert Piotrowski, prof. PG.

Konkurs jest jedną z wielu form wsparcia, jakie firma TRUMPF Huettinger oferuje polskim uczelniom. Do konkursu mogli się zgłaszać wszyscy studenci oraz absolwenci, którzy pisali pracę na jeden z poniższych tematów: Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie Kosmiczne, Informatyka Techniczna i Telekomunikacja. W drugiej edycji konkursu wyróżnionych zostało 9 prac inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Jury, złożone z przedstawicieli 15 polskich uczelni, oceniło ponad 100 prac.
Uroczysta gala finałowa odbyła się w dniu 13.06.2024 r. Małej Auli Politechniki Warszawskiej.