Zmarł Śp. dr inż. Paweł Hempowicz | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-20

Zmarł Śp. dr inż. Paweł Hempowicz

Kondolencje
Z głębokim żalem informujemy, że zmarł dr inż. Paweł Hempowicz, emerytowany pracownik Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Odszedł od nas wybitny nauczyciel akademicki, zasłużony dla rozwoju Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Absolwent wydziału. Przez wiele lat pracy zawodowej zaangażowany w działalność naukową i dydaktyczną, wielokrotnie nagradzany,  odznaczony w 2000 r. Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Rodzinie i bliskim Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają: Dziekan, Rada Wydziału oraz pracownicy Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 21 czerwca 2024 r.,  pożegnanie i złożenie do grobu o godz. 13.00 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Sopocie, przy ul. Malczewskiego 31.