Zjazd absolwentów wydziału | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-26

Zjazd absolwentów wydziału

Zjazd
W dniu 22.06.2024 r., w trakcie obchodów Dnia Absolwenta Politechniki Gdańskiej, odbył się kolejny Zjazdy Absolwentów Wydziału Elektrycznego / Wydziału Elektrotechniki i Automatyki. W zjeździe uczestniczyło około pięciuset absolwentów naszego wydziału.

Uczestnicy zjazdu spotkali się z Rektorem Politechniki Gdańskiej podczas uroczystego wręczenia medali i dyplomów z okazji 50-lecia ukończenia studiów oraz z władzami i pracownikami macierzystego Wydziału. Organizatorzy zjazdu zapewnili uczestnikom szereg atrakcji, tj. zwiedzanie laboratoriów, czy też możliwość obejrzenia filmu pt. "Zielony atrament", będącego fabularyzowaną biografią doc. Marianny Sankiewicz, wykładowczyni i prorektorki Politechniki Gdańskiej. Absolwenci wysłuchali również wykładu dr. hab. inż. Marka Olesza, prof. uczelni, obejmującego wspomnienia o prof. Kazimierzu Kopeckim.

Spotkanie absolwentów zostało uwiecznione na wspólnym pamiątkowym zdjęciu uczestników zjazdu przed budynkiem głównym Wydziału Elektrotechniki i Automatyki (Gmach im. prof. Kazimierza Kopeckiego).