Święto Wydziału za nami | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-11

Święto Wydziału za nami

Święto Wydziału
W dniu 10.06.2024 mieliśmy zaszczyt gościć m.in. władze Politechniki Gdańskiej, dyrektorów centrów, przedstawicieli jednostek wewnętrznych, studentów oraz pracowników wydziału, na uroczystości z okazji Święta Wydziału.
W 2022 r. zapoczątkowaliśmy nową tradycję czerwcowej integracji całej społeczności naszego wydziału.
W tym roku ponownie świętowaliśmy przy grillu, profesjonalnie przygotowanym przez WRS EiA, cateringu dostarczonym przez firmę AmberSide Sp. z o. o. oraz muzyce na żywo, którą serwował DJ MUODY Mateusz Reinert.
Święto Wydziału było dobrą okazją do zapoznania się z działalnością obecnych na uroczystości firm, a także z przedstawioną ofertą staży i praktyk. Gościliśmy takie firmy, jak:
📌Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA
📌Grupa Żywiec Sp z o. o.
📌Radiolex Sp. z o. o.
📌INTERDREX Sp. z o. o.
📌Lamel Rozdzielnice Sp. z o. o.
📌Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX sp. z o. o.
📌GlobalLogic Poland Sp. z o. o.
📌Northvolt Systems Poland Sp. z o. o.
📌Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o. o.
📌NRF Poland Sp. z o. o.
📌EV VOLTA Sp. z o. o.