Firma Eaton Automotive Components Sp.z o. o. na PG! | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-05-07

Firma Eaton Automotive Components Sp.z o. o. na PG!

EATON
W dniu 09.05.2024 r. firma EATON oraz Biuro Karier i Absolwentów PG organizują wydarzenie z cyklu „Kariera w plenerze”.
W godzinach 10.00-14.00 przed budynkiem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40) odbędzie się wydarzenie z cyklu „Kariera w plenerze”, organizowane przez firmę EATON oraz Biuro Karier i Absolwentów PG.
Firma EATON, współpracująca z WEiA, jest dostawcą rozwiązań i produktów do czołowych firm branży motoryzacyjnej, wymagającej zaawansowanych technologii i nowoczesnych rozwiązań. Firma EATON dynamicznie się rozwija, dlatego poszukuje pracowników na płatne staże i praktyki, a także na stanowiska specjalistyczne i inżynieryjne. To doskonała okazja, żeby dowiedzieć się więcej o firmie, poznać jej produkty oraz odkryć możliwości rozwoju zawodowego.
Dla studentów i absolwentów, którzy wezmą udział w wydarzeniu, firma przygotowała niespodziankę – wystarczy wziąć udział w quizie i odebrać voucher, który można od razu zrealizować w food trucku ustawionym obok stoiska firmy.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w plenerze!