Dr inż. Mikołaj Nowak nominowany do tytułu Osobowość Roku 2023 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-05-28

Dr inż. Mikołaj Nowak nominowany do tytułu Osobowość Roku 2023

Mikołaj Nowak
Dr inż. Mikołaj Nowak, pracownik naszego wydziału, został nominowany do tytułu Osobowość Roku 2023 w kategorii Nauka w plebiscycie, prowadzonym w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press.
W naszym województwie akcję prowadzą Dziennik Bałtycki i serwis www.dziennikbaltycki.pl, Głos Pomorza i serwis www.gp24.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.
Dr inż. Mikołaj Nowak nominowany został unikalne rozwiązania w dziedzinie techniki generacji i formowania impulsów wielkiej mocy, projekty z zakresu bezpieczeństwa i obronności państwa, współpracę z przemysłem i instytucjami międzynarodowymi związanymi z bezpieczeństwem elektronicznym.
Głosowanie będzie trwać do dnia 4 lipca 2024 r. do godz. 22:00.