Staż dla absolwentów w firmie Babcock International | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-18

Staż dla absolwentów w firmie Babcock International

Babcock
Serdecznie zapraszamy studentów naszego Wydziału do udziału w webinarium poniedziałek 22.04.2024 r. o godzinie 17:00 (CET) na temat nowego programu dla absolwentów firmy Babcock. Sesję poprowadzą Ewa Kittel-Prejs (Country Director) oraz Sam Barton (Dyrektor Programowy firmy).
Podczas webinarium omówione zostaną następujące tematy:
- przedstawienie firmy Babcock,
- czym zajmuje się firma Babcock w Polsce
- przegląd programu dla absolwentów.
Babcock International to firma działająca m. in. w obszarze obronności i bezpieczeństwa. Obecnie rozwija swoją obecność w Polsce, głównie poprzez pracę nad programem MIECZNIK (w 2022 r. Babcock International otworzyło Biuro Zarządzania Projektem Polskiej Grupy Zbrojeniowej w Gdyni, które ma nadzorować realizację programu).
Babcock Polska Graduate Scheme to program szkoleniowy dla absolwentów, do którego poszukiwani są studenci studiów inżynierskich, którzy ukończą studia latem tego roku. W trakcie dwuletniego programu szkoleniowego absolwenci odbędą czteromiesięczne lub sześciomiesięczne staże, które zapewnią im różnorodne doświadczenie na różnych stanowiskach w firmie Babcock. Staże mogą obejmować takie obszary, jak inżynieria mechaniczna, architektura morska, zaawansowana produkcja, zarządzanie projektami, rozwój i strategia biznesowa oraz wiele innych.
Więcej informacji na temat możliwości kariery w firmie Babcock znajduje się na stronie https://www.babcockinternational.com/where-we-do-it/poland/