Konkurs Engineer 4 Science 2024 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-22

Konkurs Engineer 4 Science 2024

Engineer 4 Science
Zapraszamy absolwentki oraz absolwentów studiów pierwszego stopnia do wzięcia udziału w tegorocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową obronioną w okresie od 01.04.2023 r. do 15.04.2024 r.

Celem głównym konkursu jest wyłonienie i promowanie wyróżniających się absolwentów uczelni wyższych z obszarów: sztucznej Inteligencji, cyberbezpieczeństwa lub algorytmiki oraz uzyskała od promotora i recenzenta co najmniej ocenę bardzo dobrą.

Pracę dyplomową należy zgłosić do dnia 19 maja 2024 r.

Więcej szczegółów i warunków uczestnictwa znajduje się na stronie organizatora Konkursu: https://e4s2024.4scienceinstitute.org/

Ogłoszenie wyników w dniu 28.06.2024 r.

Organizatorem Konkursu Engineer 4 Science 2024 jest 4 Science Institute Sp. z o.o.
Patronami są: PS IEEE, CERN, Łukasiewicz - PIAP, Poznan Supercomputing and Networking Center / Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS) oraz NCBR+ Sp. z o.o.

Patronem Honorowym jest Prezes Polska Akademia Nauk.
Patronem Medialnym jest
Radio Gdańsk SA.
Partnerami Biznesowymi oraz fundatorami nagród są firmy:
Allegro, Samsung Electronics, 4PM Consulting Sp. z o. o.
Koordynatorem Konkursu ze strony Organizatora jest Pan
Marcin Ziolek, PhD.
Partnerem Technologicznym Konkursu, który dostarcza Cyfrowe Dyplomy dla Laureatów w oparciu o technologię blockchain jest firma
Billon Group.