Konkurs SEP o/Gdańsk na najlepszą pracę dyplomową inżynierską | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-25

Konkurs SEP o/Gdańsk na najlepszą pracę dyplomową inżynierską

Konkurs SEP
Rusza XI edycja „Konkursu na najlepszą pracę dyplomową inżynierską” organizowanego przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk.

Celem Konkursu jest m.in. promowanie najwybitniejszych studentów w środowisku SEP w celu stworzenia im szerszych możliwości startu w życie zawodowe, promowanie wysiłku włożonego w przygotowanie prac na wysokim poziomie techniczno-naukowym, promocja prac dyplomowych, które mają zastosowania praktyczne (projektowe, prototypowe), a także zmotywowanie studentów do realizacji ambitnych tematów prac inżynierskich i zgłaszania ich do udziału w Konkursie.

Uczestnikami Konkursu mogą być absolwenci uczelni, którzy w danym roku akademickim, w którym organizowany jest Konkurs, byli studentami semestru dyplomowego na następujących wydziałach trójmiejskich uczelni wyższych:
- Wydział Elektryczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni,
- Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej,
- Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Szczegóły konkursu: https://sep.gda.pl/konkursy/