IV Szkoła Doktorska projektu Europejskiej Sieci Kształcenia | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-05

IV Szkoła Doktorska projektu Europejskiej Sieci Kształcenia

Czwarta Szkoła Doktorska
IV Szkoła Doktorska projektu Europejskiej Sieci Kształcenia „Inteligentne i zielone systemy energetyczne oraz modele biznesowe” zorganizowana z udziałem przedstawicieli WEiA na terenie  kampusu uniwersyteckiego Fisciano, Salerno, WŁOCHY w dniach 29.01-02.02.2024 r.

W ramach kilkudniowego spotkania Doktoranci zaprezentowali swoje dotychczasowe osiągnięcia badawcze ekspertom UE oraz odbyli cykl wykładów i szkoleń przewidzianych do realizacji w ramach szkoły doktorskiej zdobywając wymagane punkty ECTS.

Podczas  spotkania oceniającego eksperci dokonali przeglądu realizacji trwających projektów i przedstawili cenne spostrzeżenia, wyznaczając kolejne punkty zwrotne w dalszych badaniach na  drodze do doskonałości akademickiej.

IV Szkoła Doktorska SMARTGYsum była wyjątkową okazją dla studentów i pracowników naukowych do pogłębienia wiedzy, wymiany nowych pomysłów oraz  poszerzenia kontaktów zawodowych w ramach sieci badawczej.