Jubileusz 50-lecia pracy na Politechnice Gdańskiej | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-29

Jubileusz 50-lecia pracy na Politechnice Gdańskiej

jubileusz
Fot. Krzysztof Krzempek / Politechnika Gdańska
Pracownicy naszego wydziału, dr hab. inż. Kazimierz Duzinkiewicz, prof. PG oraz mgr inż. Kazimierz Kornacki, obchodzili jubileusz 50-lecia pracy na Politechnice Gdańskiej.

W dniu 27 lutego w Sali Senatu odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono statuetki i upominki pracownikom, obchodzącym jubileusz 50-lecia oraz 55-lecia pracy zawodowej na Politechnice Gdańskiej.

W mieniu JM Rektora prof. Krzysztofa Wilde okolicznościowe statuetki wraz z upominkami wręczyli Prorektor ds. organizacji i rozwoju prof. dr hab. inż. Dariusz Mikielewicz i Prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Mariusz Kaczmarek, prof. PG.

Serdecznie gratulujemy!