Zmarła Śp. dr Katarzyna Pączkowska | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-25

Zmarła Śp. dr Katarzyna Pączkowska

dr Katarzyna Pączkowska
fot. Michał Fludra/Centrum Matematyki PG
Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 19 stycznia 2024 r. zmarła dr Katarzyna Pączkowska, nauczyciel akademicki, wykładowca matematyki na Politechnice Gdańskiej.

Dr Katarzyna Pączkowska, osoba oddana swojej pracy, niezwykle ceniona przez studentów, zawsze ciepło wypowiadająca się o tych, którym przekazywała wiedzę matematyczną, zawsze otoczona gronem studentów wsłuchanych w Jej słowa. Wielokrotnie była wyróżniana najważniejszymi nagrodami edukacyjnymi.

Rodzinie i bliskim Zmarłej wyrazy głębokiego współczucia składają: Dziekan, Rada Wydziału oraz pracownicy Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w dniu 27 stycznia 2024 r. o godzinie 9.00 w Kościele pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika przy ul. Aleja Legionów 13 w Gdańsku, a następnie uroczystości pogrzebowe odbędą się od godz. 10.30 w nowej kaplicy na Cmentarzu Srebrzysko, (ul. Srebrniki 2) w Gdańsku.