Umowa o współpracy z GlobalLogic Poland Sp. z o. o. | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-17

Umowa o współpracy z GlobalLogic Poland Sp. z o. o.

GlobalLogic
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podpisaliśmy kolejną umowę o współpracy - z firmą GlobalLogic Poland Sp. z o. o. Wydział reprezentował dr hab. inż. Mirosław Wołoszyn, prof. uczelni, dziekan wydziału, firmę GlobalLogic - Pani Ewa Maleszka-Pabian, EMEA L&D Head.
Umowa zakłada współpracę naukowo-badawczą, w szczególności polegającą na prowadzeniu badań naukowych, realizacji wniosków grantowych, szkoleń, staży i praktyk studenckich oraz doktoranckich, uczestnictwo w wykładach, seminariach, a także działalność na rzecz kół naukowych, ze wsparciem aktywności studenckiej m.in. poprzez organizowanie konkursów dla studentów.