Spotkanie z JM Rektorem PG | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-12

Spotkanie z JM Rektorem PG

Spotkanie
W dniu 19 stycznia w audytorium E1 budynku wydziału odbyło się otwarte spotkanie z J.M. Rektorem PG, prof. dr hab. inż. Krzysztofem Wilde, czł. koresp. PAN.
Spotkanie było okazją do dyskusji o najistotniejszych sprawach dla wydziału, dla nauczycieli akademickich oraz pracowników administracji, w trakcie którego pracownicy zgłaszali swoje wnioski oraz sugestie, związane z funkcjonowaniem uczelni.
J.M. Rektor zaprezentował osiągnięcia uczelni, potwierdzane wysokimi pozycjami w wielu ważnych rankingach, wymieniając również najważniejsze inwestycje ostatnich lat, zarówno te o znaczeniu dydaktycznym, jak i rozwojowym, które w znaczący sposób wpłynęły na wizerunek i promocję naszej uczelni.