Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Wojciecha Rosińskiego | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-21

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Wojciecha Rosińskiego

Obrona
Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej zawiadamia o publicznej dyskusji nad rozprawą doktorską pt. „Behavior model and state of health diagnosis method for high temperature PEM fuel cells in the specific state with no active gases", której autorem jest mgr inż. Wojciech Rosiński.

Dyskusja odbędzie się w dniu 16.01.2024 r. o godzinie 10:00 w sali E-28 w budynku Wydziału Elektrotechniki i Automatyki przy ul. G. Narutowicza 11 /12.

Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie proszone są o zgłaszanie tego faktu pod adresem katarzyna.pankowska@pg.edu.pl do 12.01.2024 r.

Promotor:

dr hab. inż. Andrzej Wilk, prof. PG, Politechnika Gdańska

Kopromotor:

Christophe Turpin - Directeur de Recherche CNRS Laplace Laboratory INP-ENSEEIHT, Tuluza

Recenzenci:

dr hab. inż. Mirosław Lewandowski, prof. PW, Politechnika Warszawska

dr hab. inż. Marek Pawełczyk, prof. PŚPolitechnika Świętokrzyska

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się pod adresem https://eia.pg.edu.pl/nauka/postepowania-o-nadanie-stopnia-doktora oraz w Czytelni Biblioteki Politechniki Gdańskiej.