Złote Lwiątka 2023 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-30

Złote Lwiątka 2023

Wracamy z niezwykłym wydarzeniem dla całej Politechniki Gdańskiej, podczas którego zostaną nagrodzeni najaktywniejsi studenci, Organizacje czy Koła Naukowe!

Wszyscy studenci oraz pracownicy PG mają prawo zagłosować w Plebiscycie Aktywności Studenckiej Złote Lwiątka na osobę, organizację bądź projekt, które według nich zasługują na wyróżnienie!

W tym roku liczba kategorii została niemal podwojona, aby nagrodzić jak najszerszą gamę studentów! Jakie to są dokładnie?

• Koło Naukowe Roku
  • Konferencja
  • Projekt integracyjny/kulturalny
  • Projekt naukowy
  • Projekt rozwijający studentów
  • Student projektowiec
  • Student naukowiec
  • Student sportowiec
  • Student artysta
  • Wydarzenie okołotechnikaliowe
  • Wydziałowa Rada Studentów Roku

W jaki sposób będzie wyłaniany zwycięzca?

W dniach 28.11 – 05.12 społeczność akademicka PG może oddać swój głos w każdej kategorii, poprzez internetowe głosowanie - https://forms.pg.edu.pl/01HG32NJ0V12Q75YXN0CX26MKR

Następnie nominowani, którzy za swoją działalność otrzymają odpowiednio 1, 2 albo 3 miejsce w głosowaniu internetowym w danej kategorii, pod względem ilości głosów, przejdą do ostatniego etapu - głosowania specjalnie wybranej Komisji. Ta zadecyduje ostatecznie, kto zasługuje na wygraną :)

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas wyjątkowej gali 16.12.2023 r. !