Wykład przedstawiciela firmy Westinghouse Electric Company | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-27

Wykład przedstawiciela firmy Westinghouse Electric Company

W dniu 5 grudnia br. w głównym budynku wydziału na sali E1, w godz. 11.00-12.45 odbędzie się wykład Pani Julie Gorgemans, przedstawiciela firmy Westinghouse Electric Company.

Temat wykładu: "AP300 Small Modular Reactor: going small, challenges and opportunities".

Studenci, uczestniczący w wykładzie, będą mieli okazję zapoznać się z zasadami uczestnictwa w Międzynarodowym Programie Stażowym w firmie Westinghouse Electric Company w Stanach Zjednoczonych.
Westinghouse Electric Company jest amerykańską firmą działającą w branży energetyki jądrowej od ponad 60 lat. Na całym świecie działa blisko 430 reaktorów jądrowych wykorzystujących technologię firmy Westinghouse.