Staż w Westinghouse Electric Company | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-15

Staż w Westinghouse Electric Company

Westinghouse staż
Troje studentów naszego wydziału: Przemysław Czerwiński, Szymon Leszczyński oraz Jakub Kucharski znaleźli się w gronie 15 studentów z Polski, uczestniczących w Międzynarodowym Programie Stażowym w firmie Westinghouse Electric Company w Stanach Zjednoczonych.
Studenci WEiA odbyli wakacyjny staż u boku światowej klasy specjalistów w dziedzinie energii atomowej. Westinghouse Electric Company jest amerykańską firmą działającą w branży energetyki jądrowej od ponad 60 lat. Na całym świecie działa blisko 430 reaktorów jądrowych wykorzystujących technologię firmy Westinghouse. Programy stażowe oraz rozwój przyszłej kadry przemysłu jądrowego to istotny element zaangażowania firmy Westinghouse w rozwój technologii jądrowych w naszym kraju.

fot. Westinghouse