Zmarła Śp. Nadzieja Kostyk | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-30

Zmarła Śp. Nadzieja Kostyk

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 27 października 2023 roku zmarła w wieku 79 lat mgr Nadzieja Kostyk, emerytowana pracownica Wydziału Elektrotechniki i Automatyki,

Podczas pracy na Politechnice Gdańskiej związana była z działalnością naukową i dydaktyczną Katedry Automatyki.

Rodzinie i bliskim Zmarłej wyrazy głębokiego współczucia składają: Dziekan, Rada Wydziału oraz pracownicy Wydziału Elektrotechniki
i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 31.10.2023 r.: msza pogrzebowa о godz. 10.00 w Cerkwi Grecko-Katolickiej Św. Bartłomieja w Gdańsku, ul. Zaułek św. Bartłomieja 1; ceremonia pogrzebowa odbędzie się o godzinie 12.00 na Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku (wejście od ul. Cedrowej, kwatera grecko-katolicka).