Porozumienie o współpracy z EATON Automotive Components Sp. z o. o. | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-30

Porozumienie o współpracy z EATON Automotive Components Sp. z o. o.

W dniu 24 października 2023 r. przedstawiciele wydziału odwiedzili firmę EATON Automotive Components Sp. z o. o. w Tczewie, dostarczającą zrównoważone rozwiązania, które pomagają klientom efektywnie zarządzać energią elektryczną, hydrauliczną i mechaniczną.

Pracownicy wydziału mieli niebywałą okazję zobaczenia nowoczesnych, zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wytwarzania komponentów do pojazdów elektrycznych. Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Mirosław Wołoszyn, prof. uczelni, podpisał w imieniu wydziału porozumienie o współpracy naukowo - badawczej, deklarując wzajemne wspieranie się w pracach badawczo-rozwojowych z wykorzystaniem potencjału obu partnerów.