Laureaci konkursu o Nagrodę im. Prof. Romualda Szczęsnego (edycja 2023) | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-28

Laureaci konkursu o Nagrodę im. Prof. Romualda Szczęsnego (edycja 2023)

Wręczenie nagrody
Fot. Krzysztof Krzempek / Politechnika Gdańska
W dniu 2 października podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2023/2024 na Politechnice Gdańskiej uhonorowano zwycięzców w Konkursie im. prof. Romualda Szczęsnego na najlepszą pracę dyplomową przygotowaną na PG.

Nagrodę główną przyznano mgr inż. Mateuszowi Derc z Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG (praca została napisana pod kierunkiem prof. Łukasza Kulasa). Wyróżnienia otrzymali: mgr inż. Jakub Baczyński-Keller z Wydziału Chemicznego, mgr inż. Kornel Piłat z Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz mgr inż. Joanna Pośpiech z Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej PG.