Dzień Beanusa 2023 na WEiA | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-13

Dzień Beanusa 2023 na WEiA

Dzień Beanusa 2023
W dniu 10.10.2023 r. obchodziliśmy na wydziale Dzień Beanusa. Oficjalnie rozpoczęliśmy rok akademicki 2023/2024.

W tym dniu wręczone zostały liczne nagrody.

Nagrodę Dziekana Ludwika Referowskiego dla wybitnego absolwenta wydziału w roku akademickim 2022/2023 otrzymał mgr inż. Mateusz Breza.

Nagrodę Rektora Politechniki Gdańskiej II stopnia za osiągnięcia naukowe i artystyczne INDYWIDUALNE w 2022 r. otrzymali:

• prof. dr hab. inż. Stanisław Czapp
  • dr hab. inż. Paweł Szczepankowski, prof. PG.

Nagrodę Rektora Politechniki Gdańskiej III stopnia za osiągnięcia naukowe i artystyczne INDYWIDUALNE w 2022 r. otrzymali:

• dr inż. Anna Golijanek-Jędrzejczyk
  • dr inż. Rafał Łangowski
  • dr hab. inż. Marcin Morawiec, prof. PG
  • dr inż. Tomasz A. Rutkowski
  • prof. dr hab. inż. Ryszard Strzelecki.

Nagrodę Rektora Politechniki Gdańskiej III stopnia za osiągnięcia w zakresie działalności badawczo-rozwojowej INDYWIDUALNE w 2022 r. otrzymała:

• dr inż. Anna Golijanek-Jędrzejczyk.

Nagrodę Rektora Politechniki Gdańskiej II stopnia za osiągnięcia organizacyjne INDYWIDUALNE w 2022 r. otrzymał:

• prof. dr hab. inż. Waldemar Kamrat.

Nagrodę Rektora Politechniki Gdańskiej II stopnia za osiągnięcia organizacyjne ZESPOŁOWE w 2022 r. otrzymał:

• dr inż. Leszek Litzbarski.

Nagrodę Rektora Politechniki Gdańskiej III stopnia za osiągnięcia organizacyjne ZESPOŁOWE w 2022 r. otrzymali:

• dr inż. Krzysztof Blecharz
  • prof. dr hab. inż. Jarosław Guziński
  • dr hab. inż. Arkadiusz Lewicki, prof. PG
  • dr hab. inż. Marcin Morawiec, prof. PG
  • dr hab. inż. Piotr Musznicki, prof. PG
  • dr inż. Roland Ryndzionek.

Nagrodę Dziekana Wydziału Elektrotechniki i Automatyki za wyjątkowe zaangażowanie w rozwój kompetencji dydaktycznych w roku akademickim 2022/2023 otrzymali:

• dr inż. Anna Golijanek-Jędrzejczyk
  • dr inż. Filip Kutt
  • dr inż. Tomasz Minkiewicz
  • dr inż. Adam Młyński.

Nagrodę Dziekana Wydziału Elektrotechniki i Automatyki dla Laureata Ogólnopolskiego Konkursu „Wygraj Indeks WEiA” otrzymali:

• Franciszek Bonisławski
  • Michał Czapliński
  • Filip Pieper
  • Krzysztof Pliszka
  • Oliwier Poglettke
  • Adam Rutkowski.

Nagrodę Dziekana Wydziału Elektrotechniki i Automatyki za udział w etapie II (finałowym) Ogólnopolskiego Konkursu „Wygraj Indeks WEiA” otrzymali:

• Piotr Knopa
  • Mateusz Myszk.

Nagrodę Dziekana Wydziału Elektrotechniki i Automatyki za uzyskanie najlepszych wyników w nauce po pierwszym roku studiów I stopnia w roku akademickim 2022/2023 otrzymali:

• na kierunku Automatyka, Robotyka i Systemy Sterowania - Maciej Kujawa
  • na kierunku Elektrotechnika - Marcelina Zalewska
  • na kierunku Energetyka - Natalia Socha
  • na kierunku Technologie wodorowe i elektromobilność - Zofia Drożdż.

II Nagrodę Stowarzyszenia Elektryków Polskich w X edycji „Konkursu na najlepszą pracę dyplomową inżynierską” otrzymali:

• Mikołaj Wieczorkowski
  • Piotr Siemienkiewicz.

Tytuł pracy: „Sterowanie panelem fotowoltaicznym z zastosowaniem algorytmów adaptacyjnych”, promotor: dr hab. inż. Piotr Musznicki, prof. PG.

Gratulacje z okazji nadania tytułu profesora nauk inżynieryjno–technicznych otrzymali:

• prof. dr hab. inż. Stanisław Czapp
  • prof. dr hab. inż. Jarosław Guziński.

Wyrażono również podziękowania dla Komisji Konkursowej Ogólnopolskiego Konkursu „Wygraj Indeks WEiA”:

• dla Przewodniczącego - dr. inż. Ireneusza Mosonia, prof. PG
  • dla Członków Komisji Konkursowe j - mgr. inż. Macieja Adameczka, dr. inż. Grzegorza Kostro, mgr. inż. Przemysława Werca.