dr inż. Paweł Kowalski wśród najlepszych wykładowców | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-18

dr inż. Paweł Kowalski wśród najlepszych wykładowców

Konkurs Edush#re to nowa inicjatywa na Politechnice Gdańskiej. Stworzona została, aby docenić i wyróżnić najlepsze wykładowczynie i najlepszych wykładowców Politechniki Gdańskiej oraz aby promować najbardziej inspirujące praktyki w dydaktyce akademickiej.
Podczas uroczystej gali „Święta Dydaktyki”, która odbyła się w dniu 14 października statuetkę złotego hasztaga oraz pozłacane przypinki otrzymał dr inż. Paweł Kowalski.
Oto co m.in. napisali studenci motywując kandydaturę naszego wykładowcy: „Nigdy nie ma dość pytań od studentów. Po każdych zajęciach aż chce się czym prędzej biec do domu i dalej zgłębiać tajniki architektur głębokiego uczenia. Umie słuchać naszych potrzeb, trafnie określa pola, w jakich mamy trudności. Wykłady prowadzi w formie dialogu ze studentami. Na slajdach - memy i interaktywne treści. Mamy też wpływ na formę zaliczenia.”
Nagrodę w imieniu dr. inż. Pawła Kowalskiego odebrała dr inż. Anna Golijanek-Jędrzejczyk, Prodziekan ds. kształcenia WEiA.