Targi ENERGETAB 2023 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-09-15

Targi ENERGETAB 2023

W dniach 12-14.09.2023 r. odbyły się w Bielsku Białej 36. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2023.

Wydział Elektrotechniki i Automatyki reprezentował Prodziekan ds. rozwoju dr hab. inż. Marek Olesz, prof. uczelni. ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantami czy dostawcami usług – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

O wysokim prestiżu międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB 2023 świadczy objęcie ich honorowymi patronatami przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej a także Ministerstwo Aktywów Państwowych.