Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Wiktorii Stahl | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-09-27

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Wiktorii Stahl

Flaga PG
Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej zawiadamia o publicznej dyskusji nad rozprawą doktorską pt. „Metoda obliczania skutków wdrożenia strategii zarządzania popytem na energię elektryczną (DSM/DSR) w systemach elektroenergetycznych”, której autorem jest mgr inż. Wiktoria Stahl.

Dyskusja odbędzie się w dniu 24.10.2023 r. o godzinie 9:30 w sali E-28 w budynku Wydziału Elektrotechniki i Automatyki przy ul. G. Narutowicza 11/12.

Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie proszone są o zgłaszanie tego faktu pod adresem katarzyna.pankowska@pg.edu.pl do 20.10.2023 r.

Promotor:

dr hab. inż. Paweł Bućko, prof. PG, Politechnika Gdańska.

Recenzenci:

prof. dr. hab. inż. Jerzy Szkutnik, Akademia Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa,

dr hab. inż. Waldemar Dołęga, prof. uczelni, Politechnika Wrocławska.

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się pod adresem https://eia.pg.edu.pl/nauka/postepowania-o-nadanie-stopnia-doktora oraz w Czytelni Biblioteki Politechniki Gdańskiej.

FarU-Logo-Czarny_CMYK