VII Zjazd Absolwentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej, rocznik 1971–76 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-07-17

uczestnicy zjazdu
W dniach 2-4 czerwca 2023 r. odbył się VII Zjazd Absolwentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej, rocznik 1971–76 i przyjaciele „BIAŁOGÓRA 45+2 2023”.

Miejscem spotkania był pensjonat „Mikołaj” w Białogórze, którego właścicielem jest absolwent WEiA. Gospodarze pensjonatu zadbali o nadanie spotkaniu należytej oprawy. W pobliskim kościele odbyła się Msza Św. w intencji kolegów i koleżanek, którzy już odeszli. Uczestnicy zjazdu mieli okazję ponownego spotkania starych przyjaciół, rozmów przy ognisku oraz wspólnych spacerów nad morzem, a także wspominania studiów i czasów młodości. Istotnym punktem wydarzenia była uroczysta kolacja z koncertem na żywo muzyki operetkowej, tortem z logo Wydziału (logo rocznika absolwentów 1976) oraz wspólne zdjęcie.

W spotkaniu jako goście honorowi uczestniczyli Dziekan Wydziału dr hab. inż. Mirosław Wołoszyn oraz Prodziekan ds. nauki prof. dr hab. inż. Jarosław Guziński, czym sprawili uczestnikom zjazdu wielką radość.

Zjazd Absolwentów był m.in. okazją do wymiany doświadczeń związanych z aktywnością zawodową po ukończeniu studiów i odnowienia dawnych kontaktów, a znajomości i przyjaźnie wówczas zawarte przetrwały do dnia dzisiejszego.