Program stypendialny "Nowe Technologie dla Dziewczyn" | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-01

Program stypendialny "Nowe Technologie dla Dziewczyn"

Zapraszamy do aplikowania do 9 edycji prestiżowego programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium.
Program dedykowany jest studentkom poniższych kierunków w języku polskim:
  •     Automatyka i robotyka
  •     Automatyka, cybernetyka i robotyka
  •     Automatyka, robotyka i systemy sterowania
  •     Elektronika i telekomunikacja
  •     Elektrotechnika
  •     Fizyka techniczna
  •     Informatyka
  •     Inżynieria biomedyczna
  •     Inżynieria danych
  •     Matematyka
  •     Mechatronika
  •     Nanotechnologia
  •     Technologie kosmiczne i satelitarne
  •     Technologie wodorowe i elektromobilność
Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Jeśli zostaniecie stypendystkami INTEL-PERSPEKTYWY otrzymacie wsparcie merytoryczne i finansowe. Dostaniecie wsparcie od Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomoże Wam wyznaczyć sobie cele i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę. Otrzymacie  stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie będziecie ponosić w związku ze studiami. Będzie to też szansa, aby wziąć  udział w programie stażowym - w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie.

Więcej informacji na  www.stypendiadladziewczyn.pl

Zapraszamy!