Konkurs OG PTETiS na najlepszą pracę dyplomową | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-10

Konkurs OG PTETiS na najlepszą pracę dyplomową

Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową na studiach I i II stopnia, na kierunkach związanych z elektrotechniką, elektroniką, telekomunikacją, automatyką i robotyką, mechatroniką oraz informatyką, obronioną w roku akademickim 2022/2023 (od 1.10.2022 r. do 30.09.2023 r.) na uczelniach wyższych w obszarze działania OG PTETiS (Gdańsk, Gdynia, Koszalin).
Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych prac dyplomowych przy jednoczesnej weryfikacji przygotowania uczestników do prowadzenia działalności naukowej (zgodnie z wymaganiami Polskiej Komisji Akredytacyjnej), przez wymóg przygotowania artykułu do publikacji w czasopiśmie naukowym.

Artykuły po zakwalifikowaniu do drugiego etapu konkursu zostaną zarekomendowane do publikacji w Zeszytach Naukowych Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.