Konkurs POIIB na najlepszą pracę dyplomową, inżynierską lub magisterską | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-04-17

Konkurs POIIB na najlepszą pracę dyplomową, inżynierską lub magisterską

Konkurs POIIB
Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa (POIIB) organizuje konkurs na najlepszą pracę dyplomową, inżynierską lub magisterską obronioną w roku kalendarzowym 2022.

Konkurs organizowany jest już po raz szósty przy wsparciu Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska jako partnera organizacyjnego – pierwsza edycja konkursu odbyła się w roku 2015. W latach 2020-2022 organizacja konkursu była czasowo wstrzymana ze względu na sytuację zagrożenia epidemiologicznego.    

Celem konkursu jest promowanie rozwiązań inżynierskich charakteryzujących się wysokim stopniem innowacyjności oraz uwzględniających zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych przedstawionych w pracach dyplomowych.

Konkurs organizowany jest w następujących kategoriach:

- konstrukcje budowlane i inżynierskie (w tym obejmującą problematykę wyburzeniową),

- inżynieria transportowa (drogi, koleje i mosty),

- instalacje sanitarne,

- instalacje elektryczne i telekomunikacja.

Powyższe kategorie odpowiadają specjalnościom uprawnień budowlanych nadawanych przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

Zainteresowanych absolwentów prosimy o złożenie wypełnionej Karty zgłoszenia oraz kopii pracy w wersji papierowej lub elektronicznej (format pdf, preferowana wersja elektroniczna) w Dziekanacie Wydziału do dnia 12 maja 2023 r. Informacja o nagrodzonych i wyróżnionych pracach oraz ich Autorach będzie rozpowszechniona wśród prawie 9000 członków POIIB.

Więcej szczegółów na stronie https://pom.piib.org.pl/2023/04/13/konkurs-na-najlepsza-prace-dyplomowa-vi-edycja/

52 wyświetleń