VIII Dzień Techniki Conradinum | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-28

VIII Dzień Techniki Conradinum

W dniu 23.03.2023 r. w Szkołach Okrętowych i Technicznych “CONRADINUM” w Gdańsku odbył się VIII Dzień Techniki.

W corocznym wydarzeniu organizowanym przez SOiT Conradinum wzięli udział przedstawiciele wydziału, Studenckiego Koła SEP PG oraz wielu firm i instytucji. Głównym celem wydarzenia była pomoc uczniom szkoły w zaplanowaniu ich przyszłej kariery zawodowej, a także w wybraniu dalszego kierunku kształcenia. Wydział miał okazję przedstawić swoją ofertę edukacyjną, natomiast Studenckie Koło SEP PG przybliżyło charakter pracy oraz podejmowane przez członków koła aktywności, zarówno na naszym wydziale, jak i poza nim. Oba stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów, nauczycieli szkoły, jak i pozostałych uczestników. Podczas Dnia Techniki uczniowie mieli również okazję wysłuchać przygotowanych specjalnie dla nich prelekcji i szkoleń tematycznych.