Przedstawiciele koncernu HUAWEI z wizytą na WEiA | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-06

Przedstawiciele koncernu HUAWEI z wizytą na WEiA

W dniu 20 lutego 2023 r. Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej miał przyjemność gościć przedstawicieli koncernu HUAWEI. Spotkanie odbyło się w Laboratorium LINTE^2.

Celem wizyty było nawiązanie wzajemnej współpracy. W trakcie spotkania dr inż. Andrzej Augusiak przedstawił możliwości współpracy oraz zakres działania laboratorium Linte^2. Dr inż. Jacek Katarzyński zaprezentował przygotowywane stanowisko do badania falowników PV. Omówiono również podstawy długofalowej współpracy i kroków niezbędnych do jej zawarcia.

W czasie wizyty goście zapoznali się z możliwościami badawczo-rozwojowymi Laboratorium LINTE^2 podczas krótkiego zwiedzania.