Otwarty nabór wniosków do programu Startup School One | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-01

Otwarty nabór wniosków do programu Startup School One

Startup School One
Do 19 marca 2023 r. trwa trzeci nabór wniosków do programu pn. "Sprawdź swój pomysł". Szkoła Startup zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych.

Celem programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł”, jest zapewnienie uczestnikom profesjonalnego wsparcia przy ocenie i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów, ukierunkowanego na wprowadzanie ich na rynek w formie spółek startup.

Zgłoszone zespoły uczestników wezmą udział w 60-godzinnym cyklu zajęć wykładowo-warsztatowych oraz otrzymają opiekę ekspertów i mentorów biznesowych, jak również konsultacje w zakresie rozwoju technologii ze strony pracowników Politechniki Gdańskiej.

Okazją, żeby dowiedzieć się więcej na temat programu, spotkać się z kierownikiem projektu lub przekonać się o tym, czy warto aplikować ze swoim projektem/zespołem do Szkoły Startup będzie 1 z 4 spotkań informacyjnych, które odbędą się online na MS Teams w dniach: 2 marca, 8 marca lub 14 marca oraz stacjonarnie 16 marca w budynku Hydromechaniki na Politechnice Gdańskiej.

Więcej o programie Startup School One: https://pg.edu.pl/startup/programy/program-startup-school-one

Szczegółowy harmonogram spotkań informacyjnych: https://drive.pg.edu.pl/s/5o8kaowpudgW2O4

28 wyświetleń