Ogólnopolski Dzień Otwarty na WEiA | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-31

Ogólnopolski Dzień Otwarty na WEiA

W dniu 21 marca pracownicy oraz studenci wydziału wzięli udział w Ogólnopolskim Dniu Otwartym 2023.

Wydarzenie odbyło się w formie stacjonarnej oraz online. Na uczniów czekały wykłady, warsztaty, pokazy laboratoryjne, spotkania z wykładowcami i studentami i wiele innych atrakcji. Młodzież, licznie odwiedzająca nasze stoisko, mogła zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną wydziału a Wydziałowa Rada Studentów wykazała się pełnym profesjonalizmem, zachęcając koleżanki i kolegów do studiowania na WEiA. Dziedziniec w Gmachu Głównym, gdzie prezentowały się nasze wydziałowe koła naukowe, był licznie odwiedzany przez kandydatów na studia, a wykład na scenie głównej, pokazy w laboratoriach oraz wykłady i prezentacje online cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Jako wydział otrzymaliśmy wiele pozytywnych głosów od uczestników Dnia Otwartego, zarówno od młodzieży, jak też od nauczycieli i rodziców, z którymi uczniowie szkół średnich przyjechali, nierzadko z odległych miejscowości.