Konkurs SEP o/Gdańsk na najlepszą pracę dyplomową inżynierską | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-27

Konkurs SEP o/Gdańsk na najlepszą pracę dyplomową inżynierską

Rusza X edycja „Konkursu na najlepszą pracę dyplomową inżynierską” organizowanego przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk.

Celem Konkursu jest m.in. promowanie najwybitniejszych studentów w środowisku SEP w celu stworzenia im szerszych możliwości startu w życie zawodowe, promowanie wysiłku włożonego w przygotowanie prac na wysokim poziomie techniczno-naukowym, promocja prac dyplomowych, które mają zastosowania praktyczne (projektowe, prototypowe), a także zmotywowanie studentów do realizacji ambitnych tematów prac inżynierskich i zgłaszania ich do udziału w Konkursie.

Uczestnikami Konkursu mogą być absolwenci uczelni, którzy w danym roku akademickim, w którym organizowany jest Konkurs, byli studentami semestru dyplomowego na następujących wydziałach trójmiejskich uczelni wyższych:
- Wydział Elektryczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni,
- Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej,
- Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Szczegóły konkursu: https://sep.gda.pl/konkursy/