WEiA najbardziej usportowionym wydziałem PG w roku akademickim 2021/2022 | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-02-09

WEiA najbardziej usportowionym wydziałem PG w roku akademickim 2021/2022

Puchar dla WEiA
Fot. Bartosz Bańka
W dniu 04.02.2023 r. po raz ósmy na Politechnice Gdańskiej odbył się Bal Sportowca, podczas którego nagradzani i wyróżniani są najlepsi zawodnicy minionego sezonu i najbardziej zaangażowani działacze.

Bal Sportowca otworzył prof. Krzysztof Wilde, Rektor PG. Wśród zaproszonych gości byli także Barbara Wikieł, Prorektor ds. studenckich, dziekani poszczególnych wydziałów – Małgorzata Gawrycka z Wydziału Zarządzania i Ekonomii, Agata Kot-Wasik z Wydziału Chemicznego, Joanna Żukowska z Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska oraz Mirosław Wołoszyn z Wydziału Elektrotechniki i Automatyki, a także dyrekcja Centrum Sportu Akademickiego, trenerzy, zawodniczki i zawodnicy sekcji uczelnianych.

Podczas tegorocznego balu wyróżniono najbardziej usportowiony wydział PG w roku akademickim 2021/2022. Został nim Wydział Elektrotechniki i Automatyki, a pamiątkowy puchar odebrał Dziekan wydziału, dr hab. inż. Mirosław Wołoszyn, prof. PG.