Publiczne obrony rozpraw doktorskich | Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-15

Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Flaga PG
Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej zawiadamia o publicznych dyskusjach nad rozprawami doktorskimi, które odbędą się 24 stycznia 2023 roku.

1. „Data augmentation and explainability for bias discovery and mitigation in deep learning”, której autorem jest mgr inż. Agnieszka Mikołajczyk-Bareła

Promotor:
dr hab. inż. Michał Grochowski, prof. uczelni, Politechnika Gdańska

Recenzenci:
dr hab. inż. Przemysław Biecek, prof. uczelni, Politechnika Warszawska
dr hab. inż. Joanna Jaworek-Korjakowska, prof. AGH, Akademia Górniczo-Hutnicza im. S.Staszica w Krakowie

Dyskusja odbędzie się w dniu 24.01.2023 r. o godzinie 10:00 w sali E-28 w budynku Wydziału Elektrotechniki i Automatyki przy ul. G. Narutowicza 11/12.
Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie proszone są o zgłaszanie tego faktu pod adresem agnieszka.zacharczuk@pg.edu.pl do 20.01.2023 r.

2. „Efektywność energetyczna elektrycznych zespołów trakcyjnych w ruchu podmiejskim”, której autorem jest mgr inż. Aleksander Jakubowski

Promotor:
dr hab. inż. Andrzej Wilk, prof. uczelni, Politechnika Gdańska

Promotor pomocniczy:
dr inż. Sławomir Judek, Politechnika Gdańska

Recenzenci:
dr hab. inż. Marek Pawełczyk, prof. uczelni, Politechnika Świętokrzyska
prof. dr hab. inż. Adam Szeląg, Politechnika Warszawska

Dyskusja odbędzie się w dniu 24.01.2023 r. o godzinie 12:30 w sali E-28 w budynku Wydziału Elektrotechniki i Automatyki przy ul. G. Narutowicza 11/12.
Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie proszone są o zgłaszanie tego faktu pod adresem katarzyna.urbanowicz@pg.edu.pl do 20.01.2023 r.

Z rozprawami doktorskimi i opiniami recenzentów można zapoznać się pod adresem https://eia.pg.edu.pl/nauka/postepowania-o-nadanie-stopnia-doktora oraz w Czytelni Biblioteki Politechniki Gdańskiej.